اطلاعیه

اطلاعیه

مرکز نوآوری اجتماعی وابسته به سازمان امور اجتماعی کشور در نظر دارد با همکاری دانشگاه تربیت مدرس و وزارت کار رویدادهای استارتاپی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی برگزار نماید.

رویکرد این مرکز در رویدادهای مذکور حمایت از استارتاپ ها و ایده های نوآورانه با نگاه رفع یا کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت زنان سرپرست خانوار، حاشیه نشینی ، کودکان کار، کسب و کارهای اجتماعی و… می باشد.

فراخوان جذب ایده های نوآورانه و استارتاپ های اجتماعی از 28 آبان ماه سال جاری آغاز گردیده و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت. پس از اتمام مهلت ارسال و برگزاری افتتاحیه این رویداد به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس، فرآیند پرورش ایده ها در قالب کارگاه های آموزشی و پس از آن از طریق مشاوره تخصصی ( mentoring) برای شرکت کنندگان، اجرایی خواهد شد.

در نهایت ایده های پرورش یافته جهت داوری نهایی به هیات داوران شامل اساتید متخصص در حوزه های مربوطه ارجاع داده خواهد شد. و سپس به ایده های برتر جوایز 3،2 ،1 سکه بهار آزادی اعطا خواهد شد و همچنین از طرح های کسب وکاری برتر حمایت های لازم صورت خواهد پذیرفت.

در ماه های اخیر به منظور آشنایی بیشتر مخاطبین، با حوزه های مدنظر در رویداد، نمونه ای از ایده های واصله (که تاکنون بالغ بر  170 ایده و طرح بوده است) یا مدل های مطرح جهانی در قالب محتوای تصویری و رسانه ای از طریق بستر مجازی مرکز (سایت، تلگرام، صفحه اینستاگرام) به اطلاع مخاطبان گرامی رسیده است. بدیهی است هیچ یک از این ایده ها پیش از بررسی های هیات داوران مورد رد یا تایید این مرکز نمی باشد و همچنین پر واضح است که در انتخاب ایده های برتر مولفه هایی از قبیل تطابق با قوانین موضوعه، ضریب نفوذ اجتماعی و… مورد عنایت خواهد بود.

مدیر سامانه
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت